Series
Ratings
75- Dear HeavenRated ★ 4.5
- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.0
The King's FaceRated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 4.5
Two MothersRated ★ 3.5- Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 2.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Rosy LoversRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 3.5