Series
Ratings
333- First LoveRated ★ 4.0
- Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
- Love on the SpectrumRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0- Love on the Spectrum U.S. Season 1Rated ★ 3.5
- On Becoming a God in Central FloridaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 3.5
- Good GirlsRated ★ 3.0
- Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0- God's Favorite IdiotRated ★ 3.0
- Boo, BitchRated ★ 3.0
- The Seven Lives of LeaRated ★ 4.0
- CrashingRated ★ 3.5
- Dollface Season 1Rated ★ 4.0
- Single Drunk FemaleRated ★ 3.5
- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0