Movies
Ratings
521
How to Train Your DragonRated ★ 2.0- Lost in StarlightRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0- HarbinRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Love ResetRated ★ 1.5
Citizen of a KindRated ★ 2.0- 20th Century GirlRated ★ 2.0

Because I Hate KoreaRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5- VictoryRated ★ 2.5
- PilotRated ★ 1.5

Troll FactoryRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 1.5
- A Tour GuideRated ★ 3.0
- The FluRated ★ 3.5