Series
Ratings
33
Band of BrothersRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
That '70s ShowRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0