Titles you rated
Bel AmiRated ★ 1.5
The Stars Are ShiningRated ★ 4.0
In Still Green DaysRated ★ 3.5- Seoul 1945Rated ★ 2.5

TemptationRated ★ 1.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 1.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Pied PiperRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.5
My Secret HotelRated ★ 2.5
Modern FarmerRated ★ 1.0