Series
Ratings
78- Bad Buddy SeriesRated ★ 4.0
- Golden BloodRated ★ 2.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 3.5- Inspector KooRated ★ 5.0

The New EmployeeRated ★ 1.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 5.0- Minato's Laundromat: Wash My Heart! Season 2Rated ★ 5.0
Minato's LaundromatRated ★ 5.0
Takara-kun to Amagi-kunRated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The Eighth SenseRated ★ 5.0- Unintentional Love StoryRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.5
Be Loved in House: I DoRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 5.0
Reversal OrchestraRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0