Series
Ratings
206- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.0
- Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 3.5
- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- CasheroRated ★ 2.0
- As You Stood ByRated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 3.5
- Zootopia+Rated ★ 4.0
- My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Master of the HouseRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Olaf PresentsRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5