Series
Ratings
17- Mask GirlRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5