Series
Ratings
17
Men on a MissionRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0