Series
Ratings
119
Blow BreezeRated ★ 2.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
- Koby-KobyRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 0.5
Moorim SchoolRated ★ 0.5
Glamorous TemptationRated ★ 2.0
Five EnoughRated ★ 1.0
MomRated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0