Series
Ratings
209- Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Season 2Rated ★ 3.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 4.0- Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 4.0
The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too FarRated ★ 3.0
The Eminence in ShadowRated ★ 4.5- The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 4.5
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 4.0
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 4.0
Tensei shitara Slime Datta Ken: Coleus no YumeRated ★ 4.0
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.5- KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5