Series
Ratings
303
Cheer Up!Rated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
All About EveRated ★ 2.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
MaskRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 2.0- Apgujeong HouseRated ★ 2.5
Han Myung-hoiRated ★ 3.0- Silhwageukjang Joewa BeolRated ★ 4.0
- Love Me When You CanRated ★ 3.0
- Ugly CakeRated ★ 3.5
- The NextRated ★ 5.0
Cruel LoveRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0