Series
Ratings
127
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5
Jane EyreRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- Generation KillRated ★ 4.0
DamoRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 1.5