Movies
Ratings
1215- SamakdoRated ★ 1.5
- The King's WardenRated ★ 3.5
xXx: State of the UnionRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.5
SpringtimeRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
A Knight's TaleRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 2.5
As Above, So BelowRated ★ 2.0
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 3.0- Overwatch Animated Short: InfiltrationRated ★ 3.5
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 3.5- Overwatch: AliveRated ★ 3.0
- Overwatch: HeroRated ★ 3.5