Movies
Ratings
790
LifeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
RampageRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
Trouble with the CurveRated ★ 3.5
StrongerRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0