Series
Ratings
221- The King of PigsRated ★ 3.5
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- Tracer Season 2Rated ★ 3.5
- Tracer Season 1Rated ★ 3.5
ClariceRated ★ 3.5- My NameRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 3.0- The Pursuit of LoveRated ★ 2.0
God's Quiz : RebootRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 1.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0