Titles you rated
- HappinessRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5- Generation KillRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5