Series
Ratings
463- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
- 알쓸별잡: 지중해Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 2.5- Golden AppleRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- Law and The CityRated ★ 3.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
- True Detective: Night CountryRated ★ 3.0
- Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5
- The Interest of LoveRated ★ 3.5
- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 4.0
- We KidRated ★ 3.0