Titles you rated
- Hot SpotRated ★ 5.0
- 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
- One Day OffRated ★ 5.0
- GhostRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 4.0- SomebodyRated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 4.5
素直になれなくてRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
- Tales of the Bizarre: 2021 Summer SpecialRated ★ 2.5
- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 2.5