Series
Ratings
54
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 0.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 1.0
Prison Break Season 2Rated ★ 1.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0