Series
Ratings
62
LoveholicRated ★ 2.0- Wife ReturnsRated ★ 3.0
My Lovely FamilyRated ★ 2.5
Age of WarriorsRated ★ 3.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 2.5
Jang Gil SanRated ★ 3.0
Strongest Chil-wooRated ★ 2.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 2.5
Shin DonRated ★ 2.5- The LandRated ★ 3.0
Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 2.5- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 3.0
Loving YouRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5