Series
Ratings
15
Voice season1Rated ★ 4.0
Queen of the RingRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5