Movies
Ratings
124
Man in LoveRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.0