Series
Ratings
62
ChernobylRated ★ 5.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 2.0
The iDOLM@STERRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
The Future DiaryRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- Kanna-sanRated ★ 2.5
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0