Series
Ratings
108
ElementaryRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
S.W.A.T. Season 2Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0