Series
Ratings
54
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5- 72 Seconds Season 2Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.5
The MissingRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
EndeavourRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5