Series
Ratings
74
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
IRISRated ★ 2.5
xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
All InRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5