Movies
Ratings
1372- JulesRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 4.5
NoiseRated ★ 2.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 5.0
- Love UntangledRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0- Wall to WallRated ★ 2.5
- The MatchRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5- It's What's InsideRated ★ 4.0
- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 1.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0