Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wild StrawberriesRated ★ 5.0
An Autumn's TaleRated ★ 3.5
Inland EmpireRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 3.0- The Poughkeepsie TapesRated ★ 2.5
- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Frances HaRated ★ 4.0
Savage GraceRated ★ 3.0
UnforgivenRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
GirlRated ★ 3.5
Initiation LoveRated ★ 3.0
Happy HourRated ★ 4.0