Series
Ratings
41
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 1.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 0.5
IRISRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0