Series
Ratings
80
The Office Season 7Rated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 3.5
FringeRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
FringeRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
24Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0