Titles you rated
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Empress of ChinaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5