Series
Ratings
28
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0- Glow Up: Britain's Next Make-Up Star Season 1Rated ★ 2.5
- Our PlanetRated ★ 4.0
- Abstract: The Art of DesignRated ★ 3.5
- POSERated ★ 3.5
- POSERated ★ 4.0