Series
Ratings
55- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AsuraRated ★ 3.0
- Low LifeRated ★ 3.0
- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
- Nine PuzzleRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- NewtopiaRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
- What Comes After LoveRated ★ 3.0
- Family PlanRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 1.5