Series
Ratings
31- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- War of the WorldsRated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5- Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5