Series
Ratings
20
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0