Series
Ratings
46
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
ARIA The AnimationRated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
나루토 2기Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5