Series
Ratings
73
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Hitori Kyanpu de Kutte NeruRated ★ 4.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.5- Security PoliceRated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 3.5
RookiesRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
TrickRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.5
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
K-ON!Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0