Series
Ratings
120- 퇴마록Rated ★ 2.5
- Black DovesRated ★ 3.5
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Love with a CaseRated ★ 3.5
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
- Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0- Never Have I EverRated ★ 3.5
- No OffenceRated ★ 3.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0- Feel GoodRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0