Series
Ratings
78
ChernobylRated ★ 5.0- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 3.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 0.5
Empire of GoldRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
StyleRated ★ 2.0
IslandRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0