Series
Ratings
20- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
나루토 2기Rated ★ 5.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5