Series
Ratings
19- A Killer ParadoxRated ★ 5.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
- Inventing AnnaRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0- Midnight MassRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0- HollywoodRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.5- The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0