Series
Ratings
225
ChernobylRated ★ 5.0
VeepRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0- FlashpointRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Private PracticeRated ★ 4.0- Lipstick Jungle Season 1Rated ★ 3.5
- OutsourcedRated ★ 4.0
- Battlestar Galactica: Razor FlashbacksRated ★ 5.0
- Samantha Who?Rated ★ 4.0
ScandalRated ★ 4.0
LeverageRated ★ 4.0
The CloserRated ★ 4.0
The CloserRated ★ 4.0
The CloserRated ★ 4.0
The CloserRated ★ 4.0