Series
Ratings
20
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0- SeoulmoonRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
IslandRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 3.0
Dark AngelRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0