Series
Ratings
258
Matrimonial ChaosRated ★ 2.5
원피스 1기Rated ★ 5.0- Running ManRated ★ 3.0

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 1.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
GirlsRated ★ 3.0
GirlsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 3.0