Series
Ratings
487
Itaewon ClassRated ★ 3.0- In Your Brilliant SeasonRated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.5- Last One Standing Season 3Rated ★ 3.0
- Last One Standing Season 2Rated ★ 3.0
- Last One Standing Season 1Rated ★ 3.5
- Snack vs. ChefRated ★ 2.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 3.5- Man Vs BabyRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- Kiss or DieRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 4.5
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0