Series
Ratings
52- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.0
Interviews with Monster GirlsRated ★ 2.0
School-Live!Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
K-ON!!Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0