Series
Ratings
17
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
The Fishermen and the CityRated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 1.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 3.5