Movies
Ratings
234
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
Shoot 'Em UpRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
Rescue DawnRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Friday Night LightsRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0