Series
Ratings
11
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0- Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- I'm a naturalRated ★ 5.0
- Extreme JobRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 3.0